KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286445
nr 1528 6445
Gösta Larsson
(1912-1978), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -49, bro. Olja på duk, 26x33 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm
måndag 20 mars 2023
kl 19:27:33
Gösta Larsson
Läs mer om Gösta Larsson